GRCIJA

Go down

GRCIJA

Post by Josip Broz tito on Mon May 26 2008, 17:19

Evo..naše klapo zopet vleče v Grčijo...vsepovsod na otok razen krfa ne, ker smo ga prečesali podolgem in počez..če ima kdo poceni in dobro destinacijo naj javi oziroma napopa kej semle!
Josip Broz tito
General
General

Male
Number of posts : 606
Job/hobbies : Pucanje čelade
Registration date : 2008-01-29

View user profile

Back to top Go down

Re: GRCIJA

Post by square on Tue May 27 2008, 08:21

Mene pa v egipt vleče Razz Tu je ena dobra destinacija: http://www.elgouna.com/Home.aspx?SectionID=17 Na enem mestu vse kar si želiš.
square
noob
noob

Male
Number of posts : 19
Job/hobbies : tehnolog/večni študent
Registration date : 2008-03-28

View user profile

Back to top Go down

Post by yosko on Tue May 27 2008, 14:47

Mi gremo na maturantski u Grčijo začetek Julja Very Happy
yosko
Polkovnik
Polkovnik

Number of posts : 97
Registration date : 2008-04-03

View user profile

Back to top Go down

Post by Josip Broz tito on Mon Jun 02 2008, 09:31

He,he,he...Yosko...mi smo že mal v letih in gremo na morje d akaj vidmo....V glavnem Krf iammo res v mezincu...še tempetrature morja na raznih obalah vem na pamet... Ti yosko se ne boš spomnu kje si spal ko boš pršu nazaj....pa trebuh te bo bolel, pa mamica bo rekla, kolk je naš pob shujšal ko te vidi po maturantskem!
Heh..Egipt sem gledal ja...Egipt je lep in zanimiv samo v lastni režiji, se pravi rukzak na hrbet in gas z avionom do Egipta potem pa v lastni režiji, drugaeč je drago, zelo malo vidiš, hrana je tako tako, veliko ljudi se je zastrupilo z hrano..no mojih prijateljev ki so tam bili..
Prav tkao križarjenje po nilu in ostale zadeve...no, ne bom preveč pameten ampak vsi pravijo da tisti ki gre naj gre v lastni režiji...
Josip Broz tito
General
General

Male
Number of posts : 606
Job/hobbies : Pucanje čelade
Registration date : 2008-01-29

View user profile

Back to top Go down

Post by xxkepicxx on Mon Jun 02 2008, 13:08

ja shujsov ker bo vs po bruhan vem ko je to na maturqancu smo sli ze 3x 2x spanija pa zej maja smo sli s frendi na krf
xxkepicxx
Narednik
Narednik

Male
Number of posts : 66
Job/hobbies : floorball, tae-kwon-do, rokomet
Registration date : 2008-05-20

View user profile

Back to top Go down

Post by yosko on Mon Jun 02 2008, 19:02

Josip Broz tito wrote:He,he,he...Yosko...mi smo že mal v letih in gremo na morje d akaj vidmo....V glavnem Krf iammo res v mezincu...še tempetrature morja na raznih obalah vem na pamet... Ti yosko se ne boš spomnu kje si spal ko boš pršu nazaj....pa trebuh te bo bolel, pa mamica bo rekla, kolk je naš pob shujšal ko te vidi po maturantskem!
Heh..Egipt sem gledal ja...Egipt je lep in zanimiv samo v lastni režiji, se pravi rukzak na hrbet in gas z avionom do Egipta potem pa v lastni režiji, drugaeč je drago, zelo malo vidiš, hrana je tako tako, veliko ljudi se je zastrupilo z hrano..no mojih prijateljev ki so tam bili..
Prav tkao križarjenje po nilu in ostale zadeve...no, ne bom preveč pameten ampak vsi pravijo da tisti ki gre naj gre v lastni režiji...

Very Happy Very Happy neeee, nismo mi taki Razz Razz Razz Razz pivo pivo
yosko
Polkovnik
Polkovnik

Number of posts : 97
Registration date : 2008-04-03

View user profile

Back to top Go down

Post by miki2 on Sat Jun 21 2008, 14:10

Very Happy Very Happy

miki2